O firmie

 

 

mavent jest firmą instalacyjną, zajmującą się kompleksową obsługą inwestycji - od projektu poprzez montaż aż po serwis. Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci indywidualni, jak i małe i średnie firmy z różnych sektorów gospodarki.

 

Obszar naszej działalności obejmuje głównie teren województwa łódzkiego (Łódź, Poddębice, Sieradz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Zduńska Wola, Łask), ale istnieje możliwość realizacji naszych usług także na obszarze całego kraju.

 

mavent to nie tylko bogate doświadczenie zawodowe i kompleksowa obsługa inwestycji, ale przede wszystkim rzetelna i solidna obsługa klienta. Realizując inwestycję uwzględniamy zarówno wymagania dzisiejszego rynku budowlanego, jak i oczekiwania klientów. Takie podejście pozwala nam przygotować ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

 

Rzetelnie sporządzony kosztorys prac, dobra organizacja pracy oraz bogate doświadczenie  zawodowe i indywidualnym podejście do każdej inwestycji tworzy z naszej firmy godnego zaufania partnera.

 

Serdecznie zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego.


Odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy harmonogram prac oraz przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę spełniającą wszelkie oczekiwania.


Zapraszam do współpracy.

 

mgr inż. Marcin Wojdyn

właściciel

 

Facebook MAVENT